
Опис ножа Spyderco Honeybee SS (C137P)
Spyderco Honeybee - нова модель від культового виробника, що представляє собою невеличкий складаний ніж-брелок, який завжди буде під рукою. Є старшою версією Spyderco Bug.
Габарити ножа складають всього 94 мм при масі в 17 грамів, що однозначно не обтяжить ані кишеню, ані зв'язку з ключами.
Клинок зі знайомим всім фанатам цієї торгової марки профілем Wharncliffe виконаний з недорогої сталі 3Cr13, яку можна охарактеризувати як максимально просту, але робочу сталь з хорошою корозійною стійкістю.
Клинок фіксується механізмом Slip Joint - чого буде достатньо для ножа такого типу.
На клинку присутній фірмовий підпальцевий отвір Spyder Hole, за допомогою якого і витягується клинок.
Руків'я повністю сталеве і так само, як і клинок, доповнене чорним покриттям.
Spyderco Honeybee - нова пропозиція від культового виробника, цей ніж призначений для щоденного використання в якості брелока, який, до того ж, має більш, ніж помірну вартість.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spyderco |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 16 г г |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 41 мм |
| Марка стали | 3Cr13 |
| Материал рукояти | сталь |
| Общая длина | 92 мм |
| Твердость клинка | 50-51 HRC |
| Тип замка | Slip joint |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 1.9 мм |
| Цвет рукоятки | сірий |
- Цена: 1 239 ₴




