
Опис ножа Spyderco Leafjumper, (C262PBK)
Ніж Spyderco Leafjumper - це компактний і легкий складаний ніж, розроблений спеціально для любителів активного відпочинку і для щоденних завдань. Співзасновник компанії Spyderco Сел Глессер розробив ніж RockJumper і ґрунтуючись на успіху цієї моделі, Сел створив LeafJumper. Модель LeafJumper оснащена клинком з високоякісної сталі VG-10 з твердістю 61 HRC. Накладки на руків'ї виконані з міцного матеріалу FRN. Конструкція ножа також містить легкий і надійний замок Back Lock, який забезпечує безпеку під час використання. На торці розміщена чотирипозиційна кліпса.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spyderco |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 85 г г |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 78 мм |
| Марка стали | VG-10 |
| Материал рукояти | FRN (Fiberglass Reinforced Nylon) |
| Общая длина | 191 мм |
| Твердость клинка | 61 HRC |
| Тип замка | Back lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 3 мм |
| Цвет рукоятки | чорний |
Информация для заказа
- Цена: 4 636 ₴





