
Опис Ніж Spyderco Endela, K390, blue (C243FPK390)
Ніж Endela - це буквально, аж до назви, компроміс між легендарними моделями Endura і Delica. Менше на 17 мм, ніж Endura і на 24 мм більше, ніж Delica. Ніж заповнює нішу легких середньорозмірних ножів для щоденного носіння.
Залежно від моделі клинок виконаний з японської нержавіючої сталі VG-10 або з інструментальної сталі Bohler K390, може бути як зі звичайною ріжучою крайкою, так і з серрейторною. Сталь загартована до оптимальної твердості, що в поєднанні з товщиною клинка робить його досить міцним, дозволяючи виконувати роботи з різним навантаженням.
За надійну фіксацію ножа відповідає замок Back Lock.
Накладки виконані з популярного полімеру FRN.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spyderco |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 89 г г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 87 мм |
| Марка стали | K390 |
| Материал рукояти | FRN (Fiberglass Reinforced Nylon) |
| Общая длина | 206 мм |
| Тип замка | Back lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 3 мм |
| Цвет рукоятки | синій |
Информация для заказа
- Цена: 7 200 ₴




