
Опис Ніж Spyderco Manbug Lightweight Leaf серрейтор black (MBKLFS)
Модель Spyderco Manbug спроектована засновником компанії Селом Глессером. По суті, Manbug – -це все та ж модель Ladybug, (найменший ніж в асортименті компанії), яка отримала кілька косметичних правок руків'я та чисто «чоловіче» ім'я. В усьому іншому це такий же надійний брелоковий ніж з дуже широкими можливостями.
Так само, як і Ladybug, ця модель випускається в декількох виконаннях руків'я, марок сталі та типів різальної кромки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spyderco |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 20 г г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 48 мм |
| Марка стали | VG-10 |
| Материал рукояти | FRN (Fiberglass Reinforced Nylon) |
| Общая длина | 112 мм |
| Твердость клинка | 60-61 HRC |
| Тип замка | Back lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 2.5 мм |
| Цвет рукоятки | чорний |
Информация для заказа
- Цена: 2 970 ₴







