Опис Ніж Benchmade Mini Bugout 533SL-07
Ніж Benchmade "Mini Bugout" - це мала версія гучної 535 моделі, що стала глобальним бестселером. Ще легше, ще яскравіше, ще більш універсально! Ті самі матеріали, що й у старшого брата при тій же якості збирання та надійності. Ергономічна конструкція розроблена з урахуванням вимог до ножа для повсякденного носіння. Невеликий клинок довжиною 76 мм класичної форми Drop Point виготовляється з порошкової нержавіючої сталі CPM-S30V, яка завдяки високому вмісту вуглецю (1,45%), хрому (14%), ванадію (4%) та молібдену (2%) відрізняється чудовим утриманням кромки, високою стійкістю до корозії та відмінним різом.
Сталь СРМ S30V розроблена спеціально для задоволення потреб ножової індустрії в якісній сталі з дуже високими властивостями міцності. Розкриття ножа здійснюється за допомогою двостороннього анодованого в блакитний колір шпенька, а надійну фіксацію забезпечує розроблений та запатентований компанією Benchmade замок AXIS. Зручна рукоять світло-зеленого (шавлієвого) кольору з полімеру Grivory здатна витримувати високі температури і має велику міцність. Плашки текстуровані для кращого захоплення під час роботи. Крім того, ніж буде зручним як правшам, так і лівшам, т.к. виробник дозволяє переставляти кліпсу. Як доповнення в основі рукояті розташований досить великий отвір для темляка. Клинок має покриття Cerakote у кольорі Crushed Silver.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Benchmade |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 42 г г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 12 місяців |
| Длина клинка | 72 мм |
| Марка стали | CPM-S30V |
| Материал рукояти | Grivory |
| Общая длина | 165 мм |
| Твердость клинка | 59-61 HRC |
| Тип | Ножі |
| Тип замка | Axis Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 2.3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет рукоятки | синьо-зелений |
- Цена: 9 737 ₴







