Опис Ніж Spyderco Military 2, dark blue
Оновлена версія моделі Military, що вже заслужила довіру, пропонує низку значних покращеннь. У Military 2 замість замка LinerLock використовується механізм Compression Lock від Spyderco, який забезпечує підвищену міцність і знижує ризик випадкового зриву. Клинок виготовлений зі сталі CPM-S110V або CPM-S45VN, що вирізняється високою зносостійкістю і стійкістю до корозії. Рукоять із матеріалу G10 гарантує надійний хват у будь-яких умовах. Крім того, модель оснащена оновленою чотирьохпозиційною кліпсою для зручності носіння.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spyderco |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 122 г г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 12 місяців |
| Длина клинка | 102 мм |
| Марка стали | CPM-S110V |
| Материал рукояти | G-10 |
| Общая длина | 241 мм |
| Твердость клинка | 61 HRC |
| Тип | Ножі |
| Тип замка | Compression Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 3.7 мм |
| Цвет рукоятки | фіолетовий |
Информация для заказа
- Цена: 11 380 ₴




