Ніж Spyderco Native Chief, black
7 452 ₴
- В наличии
- Код: C244PBK
+380 (93) 256-79-61
Олександр
- +380 (96) 042-17-12Олександр
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис Ніж Spyderco Native Chief, black
Ніж Native Chief є оновленою версією однієї з найпопулярніших моделей компанії Spyderco - Native. На третину довший за предка, зберігаючи всі його переваги, такі як зручність і тонкий дизайн, Native Chief являє собою ще більш ефективний ріжучий інструмент.
Клинок надійно фіксується в розкритому положенні традиційним для Spyderco замком Back Lock.
Руків'я без лайнерів, що позитивно позначається на зменшенні ваги, виготовлене з текстурованого матеріалу G-10. Дрібна насічка на чойлі дозволяє практично ідеально контролювати ніж під час роботи.
Модель Native Chief призначена для щоденного носіння.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spyderco |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 88 г г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 12 місяців |
| Длина клинка | 102 мм |
| Марка стали | CTS-BD1N |
| Материал рукояти | FRN (Fiberglass Reinforced Nylon) |
| Общая длина | 230 мм |
| Твердость клинка | 60 HRC |
| Тип | Ножі |
| Тип замка | Lockback |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 3.2 мм |
| Цвет рукоятки | чорний |
Информация для заказа
- Цена: 7 452 ₴



