Ніж Spyderco Sage 5 Maxamet. gray
9 300 ₴
- В наличии
- Код: C123PGY
+380 (93) 256-79-61
Олександр
- +380 (96) 042-17-12Олександр
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис Ніж Spyderco Sage 5 Maxamet. gray
Оновлена модель Sage 5 отримала новий запатентований замок Compression Lock, що забезпечує високу міцність і мінімізований ризик випадкового зриву.
Клинок виготовлений зі сталі Maxamet - дуже твердої порошкової інструментальної сталі, що характеризується високою стійкістю до зношування, здатністю дуже тривалий час утримувати гостроту ріжучої кромки.
Рукоять виконана з текстурованого полімерного скловолокна (FRN).
Для більш комфортного носіння в кишені передбачена двостороння кишенькова кліпса дротяного типу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spyderco |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 84 г г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 12 місяців |
| Длина клинка | 76 мм |
| Марка стали | CTS Maxamet |
| Материал рукояти | FRN (Fiberglass Reinforced Nylon) |
| Общая длина | 181 мм |
| Твердость клинка | 67-68 HRC |
| Тип | Ножі |
| Тип замка | Compression Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 3 мм |
| Цвет рукоятки | сірий |
Информация для заказа
- Цена: 9 300 ₴



