Опис Ніж Spyderco Stretch 2 XL, yellow
Spyderco Stretch 2 XL – продовження серії складаних ножів, які спочатку були створені для мисливців та любителів активного відпочинку, але незабаром перетворилися на справжні універсальні різальні інструменти. Від попередника модель відрізняється збільшеною загальною довжиною конструкції.
Подовжений клинок Spyderco Stretch 2 XL може бути виконаний з нержавіючої сталі VG-10 або Gru-Wear. Має форму drop point та в залежності від моделі може мати звичайну, серейторну або напівсерейторну різальну крайку. Клинок відкривається за допомогою традиційного підпальцевого отвору від Spyderco (Trademark Round Hole™) та надійно фіксується за допомогою замка Back Lock.
Накладки для руків’я мають дві варіації виконання: з текстурованого термопластику FRN та склотекстоліту G-10.
Ніж оснащений чотирьох позиційною кліпсою та має отвір для темляка.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spyderco |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 84 г г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 12 місяців |
| Длина клинка | 100 мм |
| Марка стали | H-2 |
| Материал рукояти | FRN (Fiberglass Reinforced Nylon) |
| Общая длина | 225 мм |
| Тип | Ножі |
| Тип замка | Back lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 3 мм |
| Цвет рукоятки | жовтий |
- Цена: 6 630 ₴



