Ніж Spyderco Tenacious, brown
6 871 ₴
- В наличии
- Код: C122GBNM4P
+380 (93) 256-79-61
Олександр
- +380 (96) 042-17-12Олександр
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис Ніж Spyderco Tenacious, brown
Tenacious в перекладі з англійського - міцний, сильний, впертий.
Це перший ніж, що носить ім'я Spyderco, який був проведений в Китаї. Непросте рішення про включення в модельний ряд Spyderco «китайця», ухвалювалося керівництвом компанії після довгого і всебічного обмірковування і вивчення можливої реакції споживачів. В результаті вийшов відмінний ніж з усіма рисами кращих представників сімейства Spyderco, але по більш ніж розумною ціною.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spyderco |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 115 г г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 12 місяців |
| Длина клинка | 85 мм |
| Марка стали | CPM-M4 |
| Материал рукояти | G-10 |
| Общая длина | 195 мм |
| Тип | Ножі |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 3.1 мм |
| Цвет рукоятки | коричневий |
Информация для заказа
- Цена: 6 871 ₴



