Динаміки автомобільні TS-A1395S 5" 240W
899 ₴
799 ₴
- В наявності
- Код: 718921
+380 (93) 256-79-61
Олександр
- +380 (96) 042-17-12Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Динаміки автомобільні TS-A1395S 5" 13 см 240W
Насолоджуйтеся кожною нотою й переживайте потужні емоції з автомобільною акустикою TS-A1395S. Провідний виробник Pioneer, з понад 80-річним досвідом, створив цю модель, щоб подарувати вам неперевершену якість звуку у вашому автомобілі.
TS-A1395S — це ідеальне поєднання доступності та висококласного звучання. Встановлення та під'єднання акустики проходять легко й без зайвого клопоту завдяки комплекту, що містить два дроти. Ці автомобільні колонки стануть стильним доповненням вашого автомобіля й подарують вам радість від насиченого звуку в кожній поїздці.
Основні характеристики:
- Кількість смуг: 2
- Діаметр: 13 см
- Діапазон частот: 70 - 22.000 Гц
- Чутливість: 93 дБ
- Матеріал дифузора: поліпропілен з арамідними волокнами
- Опір: 4 Ом
- Номінальна потужність: 25 Вт
- Максимальна потужність: 240 Вт
Комплектація
- 2 шт. динаміка TS-A1395S
- Дроту для під'єднання
- Паковання
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Кросс-номери | TS-A1395S |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Кількість смуг | 2 |
| Максимальна потужність | 240 Вт |
| Максимальний діапазон частоти | 22000 Гц |
| Мінімальний діапазон частоти | 60 Гц |
| Номінальна потужність | 25 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 5" |
| Форма | Кругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴











